Odzież

Oklejanie aut

Reklama na pojazdach jest jedą z najnowocześniejszych form reklamy, to efektywny sposób pozyskania klientów, znalezienia nabywców na produkty. Odpowiednio oznakowany samochód potrafi skutecznie przyciągnąć zarówno wzrok przechodniów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Samochód oklejony grafiką reklamową jest znakomitą formą identyfikacji danej marki lub firmy. Stosowane przez nas wysokiej klasy folie samochodowe dają gwarancję wieloletniej trwałości. Standardowo stosujemy grafiki drukowane (solwentowo) na foliach polimerowych lub wysokiej jakości foliach wylewanych, które stosuje się do zaklejania głębokich przetłoczeń.

 

Odzież

Szyldy, tablice informacyjne

To niezastąpione i nieocenione nośniki informacji nie tylko reklamowych. Przybierają najróżniejsze formy - od wolnostojących, po naścienne, panelowe bądź tabliczki informacyjne małych rozmiarów.  Tablice i szyldy reklamowe bardzo dobrze się sprawdzają w wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Wykonywane są różnymi technikami (wyklejane, drukowane itp.), w zależności od Państwa potrzeb i wizji. 

Proponujemy szeroką gamę nośników reklamowych m.in. : 

  • Blacha ocynkowana
  • Tworzywo sztuczne o różnych grubościach i kolorach ( PCV )
  • Przezroczysta płyta PLEXI używana  do podświetlanych szyldów reklamowych
  • Poliwęglan komorowy
  • inne

 

 

Litery 3D

Litery przestrzenne ( 3D ) to nowoczesna i bardzo estetyczna forma reklamy, która oprócz funkcji reklamowej bardzo dobrze sprawuje się również jako ozdoba siedziby firmy, czy jej wnętrza. Znakomicie sprawdzają się one w charakterze znaków firmowych, czy logotypów. 

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta wykonujemy reklamy przestrzenne z różnych materiał‚ów:

  • Litery oraz logotypy przestrzenne wykonane ze styroduru – bardzo lekkiego, wytrzymałego oraz ekologicznego materiału reklamowego. Litery takie mogą być pomalowane na dowolny kolor lub kolory i mają różne grubości, co sprawia że można dobrać je do konkretnego zlecenia. Litery takie można montować na dystanserach i podświetlać od tyłu, uzyskując efektowny wygląd małym nakładem środków.
  • Litery oraz logotypy przestrzenne wykonane z aluminium - podświetlane od środka światłem, które są emitowane przez energooszczędne systemy diodowe. Boki wykonane są z systemów aluminiowych. Tak wytworzone znaki reklamowe są umieszczane na budynkach, halach czy innych obiektach użyteczności publicznej stanowiącej efektowne reklamy świetlne dające pewien prestiż w wizerunku samej reklamy.

 

Witryny sklepowe

Tworzymy barwne, wielkoformatowe grafiki, które doskonale prezentują się na sklepowych szybach. Wykorzystujemy do tego folię monomeryczną (by całkiem zasłonić wnętrze) bądź folią One Way Vision – niezwykły materiał, który dzięki gęstej, dziurkowanej strukturze pozwala na przepuszczanie światła. Do zaproponowania mamy także, oklejanie folią szronioną pomieszczeń konferencyjnych, zapewniają dyskrecję i eleganckie wykończenie pomieszczeń.

 

Kasetony reklamowe

Są doskonałą formą prezentacji firmy lub produktów szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy efekty świetlne są doskonale widoczne i przykuwają uwagę. Kasetony świetlne jedno- lub dwustronne, z licem gładkim w dowolnym kształcie, montowane na elewacji płasko lub w postaci semafora. Konstrukcje kasetonowe wykonujemy głównie z aluminium. Jakość materiałów użytych do wykonania kasetonu gwarantuje dużą odporność na warunki atmosferyczne a więc długi czas użytkowania.

 

Systemy wystawiennicze

Wśród naszych produktów można znaleźć rollupyścianki wystawienniczex-bannery, l-bannery, trybunki konferencyjne, stoiska promocyjne, stojaki na ulotki, flagi(flyling banner, bat fun), ramki OWZ, potykacze, listwy plakatowe. Ponadto bazujemy na grafice w postaci druku wielkoformatowego. Tak szeroki asortyment pozwolił‚ nam stworzyć ciekawą ofertę nawet dla najbardziej wyszukanych propozycji stawianych przez klientów

 

Copyright Spyro Strona glwna Firma Oferta Realizacje Sklep Kontakt