Wizytówki

Dobrze zaprojektowane wizytówki powinny być maksymalnie proste. Ich oszczędna forma podkreśla prestiż i pozycję firmy. Aby wizytówki spełniały swoją rolę, powinny być czytelne i budować profesjonalny wizerunek w oczach rozmówcy. Firma Spyro oferuje druk wizytówek w pełnej kolorystyce CMYK, jedno lub dwustronnie. Zastosowanie dwustronne kredy o fakturze matowej oraz zabezpieczenie wizytówek matowym lakierem (lakier dyspersyjny zabezpiecza przed ścieraniem) gwarantuje ich funkcjonalność i nadaje dyskretny, elegancki wygląd.


 

Ulotki

Ulotki to wciąż najpopularniejszy oraz najtańszy nośnik informacji o towarach i usługach. Ciekawie zaprojektowane i wykonane ulotki potrafią przyciągnąć uwagę i wywołać zainteresowanie u odbiorcy. Druk takich właśnie ulotek zapewnia Firma Spyro, zależnie od wymagań klienta. Przyjmujemy zlecenia na ulotki zadrukowane jedno, jak i dwustronnie, na papierze powlekanym (kredowanym) i offsetowym, na różnorodnych gramaturach.  Dzięki odpowiedniemu formatowi oraz składaniu, ulotki mogą znaleźć zastosowanie jako zaproszenie, czy druk okolicznościowy.

 

Plakaty

Plakaty to nie tylko reklamowy i informacyjny przekaz;  zaprojektowany z artystycznym zacięciem może stać się elementem wizualizującym naszą markę. To dzięki plakatom, czy kalendarzom  ludzie widzą naszą markę, firmę, ofertę. Być zauważonym to jedno. Zostać zapamiętanym – to drugie. Plakaty i kalendarze Firmy Spyro drukowane są w szerokiej ofercie formatów, w pełnej kolorystyce, dodatkowo wzmacniane poprzez dwustronne lub jednostronne powleczenie zadrukowanej powierzchni.

 

Naklejki

Produkty na podłożach samoprzylepnych są niezastąpione w wielu zastosowaniach gdzie zachodzi potrzeba trwałego umieszczenia informacji. Produkty realizowane na papierze saoprzylepnym są niezbędne w sytuacji gdy zawarte na nich informacje należy uzupełnić dodatkową adnotacją nanoszoną np. długopisem (data konserwacji, wymiany oleju, wykonania przeglądu itp.).W kategorii "Naklejki" znajdują się również produkty na folii samoprzylepnej białej. Podłoże jakim jest folia znajduje jeszcze szersze spektrum zastosowań, ponieważ charakteryzuje się większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jest odporne na wilgoć oraz zmiany temperatury.

 

Foldery

Foldery reklamowe są ważnym elementem marketingu bezpośredniego. Foldery łatwo można dostarczyć do klienta, są niedrogie w przygotowaniu, a co bardzo ważne - mogą być używane w dowolnej części procesu marketingowego. Szeroka oferta folderów w Firmie Spyro, możliwości wyboru formatów, papieru, wykończenia produktu pozwala na stworzenie interesującego portfolio broszur reklamowych. Foldery reklamowe warto stworzyć dla wszystkich produktów, które występują w ofercie lub każdej kategorii produktów. Broszury powinny być ściśle skupione na konkretnym elemencie oferty, dlatego lepiej stworzyć kilka szczegółowych broszur, zamiast jednej ze wszystkim. Nasze foldery reklamowe mogÄ… znaleźć zastosowanie np. jako ekskluzywne menu.

 

Buttony

Znaczki okolicznościowe (button, badges) to od kilku lat dobrze znany w Polsce element reklamy i marketingu. Trudno przecież sobie dzisiaj wyobrazić jakiekolwiek wybory prezydenckie lub parlamentalne bez znaczków w klapach członków sztabu wyborczego i sympatyków. Noszą je członkowie klubów sportowych, uczestnicy wycieczek, rajdów i pielgrzymek, goście wszelkiego rodzaju imprez. Nasze znaczki znakomicie zdają egzamin w kampaniach reklamowych i akcjach promocyjnych, szczególnie tam gdzie nie można zabrać z sobą transparentów, billboard'ów lub plakatów.

 

Pieczątki

Pieczątka - niezastąpiony element każdego biura. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadzamy do oferty pieczątki od tych bardzo niezbędnych formatów, do tych nieczęsto używanych. Ale za to jak już są używane, to tak, że tylko dzięki niezawodnej konstrukcji wytrzymują taki nawał pracy.

 

Papier firmowy

Podstawowym zadaniem dobrze zaprojektowanego i wydrukowanego papieru firmowego jest wywołanie pozytywnego wrażenia u odbiorcy, a dzięki temu najlepsza promocja marki. Zwracająca uwagę – ale nie nachalna – kompozycja graficzna, spójne z logotypem elementy, właściwie dobrany format i rodzaj papieru: to przepis na papier firmowy z Firmy Spyro. W papier firmowy warto zainwestować, ponieważ to papier firmowy jest często pierwszym elementem pośredniczącym w kontakcie z klientem.

 

Copyright Spyro Strona glwna Firma Oferta Realizacje Sklep Kontakt