Termotransfer

"GUMA" jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Przeznaczony do termotransferu na tekstyliach. Dzięki elastyczności i miękkości jest przyjemny w dotyku. Nie odbija światła. Może być używany na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Nadaje się do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl. Występuje w 36 kolorach. Zaleca się prać w temperaturze 60OC, można czyścic chemicznie
"MESZEK" to wysokiej jakości materiał na bazie włókien celulozy. Dzięki zastosowaniu wysokich i gęstych włókien posiada charakterystyczną fakturę i głębię koloru. Używany jest do tworzenia nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Może być stosowany na tkaniny bawełniane, poliestrowe oraz mieszane: bawełna/poliester i poliester/akryl. Wytrzymuje pranie w temperaturze 40ºC (proszkiem bez wybielacza), możliwe jest czyszczenie chemiczne, należy prać na „lewej” stronie.

 

Haft komputerowy

Zaliczany jest do ekskluzywnych metod zdobienia. Główną zaletą techniki haftu jest wysoka trwałość wzorów oraz atrakcyjny wygląd. Haft na pewno nie ulegnie odbarwieniu oraz zachowa swą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania. Haft wykonujemy na: koszulkach, polarach, bluzach, kurtkach, a także wszelkiego rodzaju naszywki oraz emblematy.

 

Sublimacja

Technika sublimacji sprawia, że wykonany nadruk na koszulce, bluzie, czy nawet smyczy, jest odporny na wodę, czy na promieniowanie słoneczne. Decydując się na to rozwiązanie, zyskuje się więc nie tylko trwały produkt, ale również ciekawe i modne w wyglądzie zastosowanie.

 

http://panoramafirm.pl/images/0/2/010314402.jpg

Tampodruk

Jest jedną z najpopularniejszych i zarazem najtańszych technik. Zaletą techniki tampodruku jest możliwość nadruków kolorowych z bardzo małymi szczegółami na wypukłych artykułach. Tampodruk stosuje się do nadrukowywania na różnego rodzaju podłożach takich jak: tworzywa sztuczne, szkło, drewno, metal oraz innych powierzchniach po uprzednim wykonaniu próby. Technika bardzo efektowna i dokładna.

 

Sitodruk

Jest techniką graficzną, dzięki której można wykonywać wielokolorowe nadruki na tkaninie, papierze, plastiku. Sitodruk jest opłacalny przy dużych nakładach ponieważ każdy kolor jest drukowany oddzielnie dlatego też należy przygotować do każdego koloru nową matryce. Sitodruk jest najtańszym rozwiązaniem dla dużych nakładów. Nadruk cechuje wysoka odporność na ścieranie i czynniki zewnętrzne oraz głębokie nasycenie kolorów 

 

Copyright Spyro Strona glwna Firma Oferta Realizacje Sklep Kontakt